IMG_20150221_102211

PULA  I  NOVA VAS

Prošlu subotu Pula 2 bila je domačin 7. kola 2. Hrvatske lige PIG regije. U svojoj dvorani Mate Parlov ugostila je ekipe Nove Vasi i Poreča.

PULA 2 – NOVA VAS       4 : 3

Prvi susret Pule i Nove Vasi otvorili su Aleks Krstevski i Karlo Antolović. Odličan meč na početku susreta koji je u uzbudljivoj završnici pripao domaćem igraču 3 : 2. Rezultat je izjednačio iskusni Branko Jakovetić protiv pulskog klinca Andree Milohanovića 3 : 0. Novo vodstvo Puli donio je Dorian Kuzmić pobjedivši Luku Švaganovića 3 : 1. U bitci parova mladi Puljani su ispustili vodstvo od 5 : 1 u odlučujućem setu, pruživši Novoj Vasi šansu da se vrati u meč i izjednači rezultat u cjelokupnom susretu na 2 : 2. Zatim je Aleks Krstevski donio novo vodstvo Puli 3 : 2, pobjedivši glavnog igrača Nove Vasi Branka Jakovetića 3 : 1. Zatim je usljedio izuzetno zanimljiv meč između Kuzmića i Antolovića. Triler je završio u fixu 5 seta na strani gostiju i opet donio novo poravnanje ukupnog rezultata na 3 : 3.  Zatim je usljedio show Milohanovića, koji je svojom dobrom igrom iznenadio Švaganovića 3 : 1 i sve nazočne u dvorani, donijevši tako slavlje i nove bodove Puli.

PULA 2 – POREČ     2 : 4

Drugi susret Puljani su odigrali junački protiv Poreča. Rezultat od 2 : 4 je više no dobar protiv glavnog favorita za osvajanje naslova.

KRSTEVSKI A. – HORVAT D.                                     3 : 0

KUZMIĆ D. – ŠPANIĆ L.                                              3 : 1

MILOHANOVIĆ A. – KOVAČEV J.                            0 : 3

par KUZMIĆ/MILOHA. – HORVAT/KOVAČEV    0 : 3

KRSTEVSKI – ŠPANIĆ                                                  2 : 3

MILOHANOVIĆ – HORVAT                                        1 : 3

1 odgovor to “PULA 2 – NOVA VAS 4 : 3”