Stk Pula Stolnoteniski klub Pula – Table Tennis Club Pula
  • BROVINJE – STK PULA 2 3 : 4

Postavljeno u Novosti
    Feb 5

IMG_4109U subotu je 4.2.u Koromačnu odigrano 7. kolo 1. Hrvatske lige – zapad između domaće ekipe Brovinja i Pule 2. U neizvjesnoj utakmici mlada momčad iz Pule slavila je 4 : 3. Prvi bod Brovinjarima donio je Dobrić pobjedom nad Milohanovićem 3/1 da bi Krstevski u sljedećem susretu donio izjednačenje Puli. Pri rezultatu 1 : 1 igrali su Jurišić i Franjul. Franjul je poveo 2 : 0, Jurišić izjednačio na 2 : 2, ali nije uspio zadržati koncentraciju u petom setu pa su Puljani na krilima Franjula prije igre parova imali rezultatsku prednost. Igra parova je bila veoma slična samo što su sada Puljani lovili zaostatak od 2 : 0. Ovaj put su Brovinjari uspjeli dobiti peti set i izjednačiti ukupni rezultat na 2 : 2. Drugi krug pojedinačnih mečeva otvorili su Dobrić i Krstevski. Dobrić izvrsno ulazi u meč i ima 8 : 4 u prvom setu, ali tada se budi Krstevski i radi sedam poena za redom. Dobrić lagano dobiva drugi i treći set i kad se očekivalo da će domaćini krenuti po pobjedu Krstevski ipak preokreće rezultat donosi 3 bod za Pulu.
    Zatim je domaćinima nadu vratio Jurišić koji ovaj put nije dozvolio iznenađenje pa je rutinski pobijedio Milohanovića    3 : 0. U sedmom meču Basiaco nije mogao protiv raspoloženog Franjula pa su Puljani iz Koromačna uzeli dva boda.