Stk Pula Stolnoteniski klub Pula – Table Tennis Club Pula
  • METER I KOVAČEK OSVOJILI 34. KUP GRADA RIJEKE

    Postavljeno u Novosti
    May 10

    unnamed (1)U juniorskoj konkurenciji 34. Kupa grada Rijeke prvo mjesto uzeo je Maksim Vuhka nakon što je svladao Nikolu Bogovića (Srdoči) sa 3:1 (6, 6, -9, 5). Treći je bio Ignacije Jurković (Sesvete).

    Roko Meter (Mladost) slavio je u kadetskoj konkurenciji, u finalu je bio bolji od Andree Milohanovića (Pula) sa 3:0 (6, 6, 6). Ivan Franjul (Pula) i Luka Zlatkov (Dugo Selo) osvojili su treće mjesto. Pogotvo je to dobar rezultat za Zlatkova, koji je uzeo broncu u starijoj kategoriji.
    Kod mlađih kadeta najbolji je bio Hrvoje Martinac (Zabok) nakon što je u finalu sa 3:0 (6, 6, 7) nadigrao Maura Orbanića (Kanfanar). Treće mjesto pripalo je Mateju Stočku (Varaždin) i Martinu Polšeku (Zagreb).
    Aleks Ušaj (Mihovljan) osvojio je turnir u konkurenciji najmlađih kadeta, u finalu je sa 3:0 (8, 4, 9) svladao Maximiliana Krtalića (Pula). Treće mjesto osvojili su Vito Milak (MGK Drava Žabnik) i Borna Zohil (Pula).
    Kod kadetkinja prvo mjesto uzela je Tena Kovaček (Varaždin). Nakon što je u polufinalu sa 3:1 (6, 8, -9, 6) nadigrala Martu Jurčević (Dr. Časl), u finalu je identičnim rezultatom (7, -8, 8, 9) svladala i Hannu Lončarević (Mladost). Uz Jurčević broncu je uzela i Lea Brnić (Dr. Časl).
    Domaća igračica Sena Smailji (Srdoči) osvojila je mlađekadetski turnir nakon što je sa 3:0 (7, 7, 6) nadigrala Saru Marčec (MGK Drava Žabnik). Treće mjesto osvojile su Dora Popec (Jadran) i Valentina Piršlin (Koprivnica).
    Marta Novak (Putjane) osvojila je turnir u konkurenciji najmlađih kadetkinja, u finalu je sa 3:0 (10, 5, 3) bila bolja od Maje Bolješić (Zagreb). Potonja je imala težak meč u polufinalu, protiv Gracije Kačavende (Stubaki) je gubila 2:0, da bi na kraju slavila sa 3:2 (-5, -7, 6, 7, 3). Uz Kačavendu treće mjesto uzela je i Paola Šavor (Opatija).

Napišite komentar

This blog is kept spam free by WP-SpamFree.

Spam

Kategorije

Arhiva

Najave

September  2019
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
   
  1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30